Glashutte herrarmbandsur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GLASHÜTTE, armbandsur, Spezimatic, gulddoublé, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 358560, cal 734, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 35,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, timvisare med skadad lysmasa, slitage
724453
2020-01-21