Glashutte herrarmbandsur

Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur
Glashutte herrarmbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GLASHÜTTE, armbandsur, Spezimatic, gulddoublé, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 358560, cal 734, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 35,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, timvisare med skadad lysmasa, slitage

724453

2020-01-21