Oris BC3 Flieger herrarmbandsur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIS, armbandsur, BC3 Flieger, stål, 2000-tal, automatisk, safirglas, datum, kronograf, boettnr. 7511, serienr. 19 5317, cal 674 (ETA 7750), läderarmband, originalspänne i stål, diameter 42 mm, inner-ytterbox, originalgummiband samt viklås i stå medföljer

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, armbands saknar söljor

724472

2020-01-21