Cigarettskrin i silver

Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver
Cigarettskrin i silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTSKRIN, 2 st., silver, 1900-talets mitt, svenska importstämplar, invändigt klädda med trä, längd ca 13-16 cm

Gravyr, smärre bucklor

724480

2020-01-21