Fritz Högberg oljemålning

Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ HÖGBERG (1899-1956): Ängsblommor, signerad F. Högberg, olja på pannå, ca 46x38 cm

724485

2020-01-21