Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SVEN HANSSON (1927-2014): Blå komposition, intygas av dottern Sven Jacobsen, osignerad, olja på duk, ca 80x88 cm
Zustandsbeschreibung
724494
2020-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner