Tallrikar porslin Kina 1700-tal
2020-01-21
724505
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått , diameter ca 22,5 resp 23 cm
Slitage, nagg