Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BÄGARE, silver, Hans George Granroth (1756-1790), Sala, 1780, svisselerad rocailledekor, delvis förgylld, höjd ca 20 cm, vikt 391 g
Slitage,
724508
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här