Okänd konstnär England

Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, England, signerad HRitchie, tillskriven Henry Ritchie, enligt uppgift bakom tavla porträtterar "The Brookside" i Edinburgh, mått ca 28x20 cm

Färgen mörknad en smula

724512

2020-01-21