Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Sydländskt landskap med hus", signerad Lundbohm, olja på pannå, ca 27x24,5 cm

Smärre ytfläckar

724527

2020-01-21