Kniv 1700-tal

Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal
Kniv 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GÄSTABUDSKNIV, 1700-tal, ihopfällbara, handtag i mässsing, längd utfälld ca 18 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, blad med skador

724531

2020-01-21