Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GÄSTABUDSKNIV, 1700-tal, ihopfällbara, handtag i mässsing, längd utfälld ca 18 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, blad med skador
724531
2020-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner