Steiff figurer

Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEIFF, 3 st, "Mucki" "Macki" och "Mecki", igelkottar, 1950/60-tal, längd ca 11-25 cm

Byxorna på stora figuren är trasiga, slitage

724533

2020-01-21