Soffbord Italien

Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1980/90-tal, svart marmor/komposit, Italien, höjd ca 51, 140x80 cm

Synlig repa, slitage i mitten

724550

2020-01-22