Gunnar Cyrén
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, "Nobel", fiskbestick, 24 delar, Gense, förgyllt stål, skaft i form av stiliserade fiskar med ögon i grönt, stämpelmärkta, 12 fiskknivar samt 12 fiskgafflar, längd ca 19-21 cm.
Mindre bruksslitage.
724558
2020-01-28