Gunnar Cyrén

Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén
Gunnar Cyrén

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", fiskbestick, 24 delar, Gense, förgyllt stål, skaft i form av stiliserade fiskar med ögon i grönt, stämpelmärkta, 12 fiskknivar samt 12 fiskgafflar, längd ca 19-21 cm.

Mindre bruksslitage.

724558

2020-01-28