Mikko Oinonen oljemålning

Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKKO OINONEN (Finland, 1883-1956): Motiv med stuga och hö, signerad samt daterad 1935, olja på duk, ca 53x64 cm

724582

2020-01-21