Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, nordafrikanskt landskap med figurer, akvarell, signerad E Nordström 189?, ca 32x45 cm

Skador, revor

724584

2020-01-21