Wilhelm Kåge oljemålning

Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Motiv från Gamla Stan, signerad samt daterad 40, olja på duk, ca 72x51 cm

724586

2020-01-21