Porsche Design Dashboard herrarmbandsur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PORSCHE DESIGN, armbandsur, Dashboard, titan/aluminum, ca 2010, automatisk, safirglas, kronograf, datum, refnr. 6612.17/2, serienr. 195.307, cal ETA 2894-2 (modul), originallänk, diameter 42, inner-ytterbox, instruktionsbok, certifikat (ostämplat)

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre repor

724598

2020-01-21