Parian
Valmis
2020-01-28
724631
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GUSTAFSBERG, "Orleanska jungfrun", skulptur, parian, daterad 1914, höjd 21 cm.
Sedvanligt ytslitage, nagg på insidan av sockeln.