parian
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUSTAFSBERG, antikiserande stående man, parian, daterad - 98 (1898), höjd 44 cm.
Kuntoraportti
Nagg, lagning, ytslitage.
724633
Päivämäärä:
2020-01-29