Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JAN BRAZDA (1917-2011): Landskapsmotiv, signerad och daterad J Brazda -42, olja på pannå, 83x105 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre krackeleringar
724638
2020-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner