Per Hasselberg

Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER HASSELBERG, efter, "Grodan", skulptur, parian, signerad P. Hasselberg och daterad 1912, bredd 33 cm, djup 27,5 cm, höjd 37 cm.

Sedvanligt ytslitage, tillverkningsdefekter i form av mindre bränningssprickor.

724641

2020-01-30