Adele Rudenschiöld

 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld
 Adele Rudenschiöld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ADELE RUDENSCHIÖLD, efter, sovande pojke med hund, skulptur, parian, signerad A.R, längd 18 cm, höjd 9 cm.

Skada vid kant, i övrigt sedvanligt ytslitage.

724644

2020-01-28