Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSBERG, "Lifräddaren", skulptur, parian, daterad 91 (1891), höjd ca 16 cm.
Sedvanligt ytslitage.
724645
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här