Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, Karin 73, fåtöljer, 1 par, stomme av förkromade stålrör på glidfötter, bärväv i khaki, djuphäftade dynor och armstödskuddar i gråbrunt skinn, Dux, 1900-/2000-tal, höjd ca 82, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage / patina
724647
2020-01-22