Bruno Mathsson Karin fåtöljer

Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, Karin 73, fåtöljer, 1 par, stomme av förkromade stålrör på glidfötter, bärväv i khaki, djuphäftade dynor och armstödskuddar i gråbrunt skinn, Dux, 1900-/2000-tal, höjd ca 82, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage / patina

724647

2020-01-22