Parian

Parian
Parian
Parian
Parian

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, byst, skulptur, parian, sent 1800-tal, höjd 22 cm.

Sedvanligt ytslitage, nagg.

724649

2020-01-29