Parian

Parian
Parian
Parian
Parian
Parian
Parian

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAFSBERG, "Törnutdragare", skulptur, parian, signerad "Cop G.E 1901", daterad 1921, höjd 25 cm.

Sedvanligt ytslitage.

724651

2020-01-30