Parian

Parian
Parian
Parian
Parian
Parian
Parian

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALICE NORDIN, efter, skulptur, parian, signerad Alice Nordin, daterad 1921, höjd 28 cm.

Sedvanligt ytslitage.

724654

2020-01-29