Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 1 par, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 36 cm
Smärre slitage
724695
2020-01-21