Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KNUD CHRISTIANSEN, "Elit", 1970-tal, Danmark, vitlackerad stomme i aluminium, höjd ca 114 cm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
724704
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här