Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPARTUNNA, sekelskifte, mässingshandtag i form av lejon, höjd ca 59, diameter ca 40 cm

Smärre slitage, smärre repor

724707

2020-01-21