Fåtölj klädd i Jobs tyg Rabarber
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 800 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stomme i furu, klädd i Gocken Jobs "Rabarber" formgiven 1969, linne/bomull, sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 90, bredd ca 70 cm
Bruksslitage, senare klädsel, smärre blekt
724716
2020-01-21