Paraplyställ
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, klätt i säckväv och konstläder med dekor i form av lejonmaskaron i mässing, handtag i tågvirke, 1900-talets andra hälft, höjd ca 52 / 63 cm
Bruksslitage, smärre skada i botten
724717
2020-01-21