Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
K-E YTTERBERG, ljusstakar, 1 par, mässing, Eskilstuna, 1960-tal, signerade KEY, för BCA Eskilstuna, trekantiga, höjd ca 21 cm, LJUSSTAKAR, mässing, ett par, Skultuna, 1900-tal, 22 cm
724721
2020-01-21