Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

K-E YTTERBERG, ljusstakar, 1 par, mässing, Eskilstuna, 1960-tal, signerade KEY, för BCA Eskilstuna, trekantiga, höjd ca 21 cm, LJUSSTAKAR, mässing, ett par, Skultuna, 1900-tal, 22 cm

724721

2020-01-21