Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUANYIN, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, i sittande ställning, höjd ca 21 cm, träsockel medföljer
Avslag, nagg
724743
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här