Guanyin Kina Blanc de Chine

Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine
Guanyin Kina Blanc de Chine

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

GUANYIN, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, i sittande ställning, höjd ca 21 cm, träsockel medföljer

Avslag, nagg

724743

2020-01-21