Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
STIG FYRING (1934-2015): (3) Landsortsfyr, samt segelbåtar, färglitografier signerade och daterade Stig Fyring, numrerad 158/190,bladmått ca 62x46 cm
724749
2020-01-21