Stig Fyring

Stig Fyring
Stig Fyring
Stig Fyring
Stig Fyring
Stig Fyring
Stig Fyring

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015): (3) Landsortsfyr, samt segelbåtar, färglitografier signerade och daterade Stig Fyring, numrerad 158/190,bladmått ca 62x46 cm

724749

2020-01-21