Väggpendyl 1800-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i bestad ek med dekorelement i mässing, höjd 81, nyckel samt pendel finns
Drivfjädern av, SAV garanterar ej funktionen, lagningar samt skador
724750
2020-01-21