Speldosa 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELDOSA, 1800-talets senare del, The Britannia, för plåtskivor, handvevad, fodral i valnöt och valnötsrot, 9 skivor om 30 cm i diameter, fodralets storlek ca 19, 50x37 cm
Lock med spricka, insida fodral med smärre skador
724770
2020-04-26