Speldosa 1800-tal

Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal
Speldosa  1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELDOSA, 1800-talets senare del, The Britannia, för plåtskivor, handvevad, fodral i valnöt och valnötsrot, 9 skivor om 30 cm i diameter, fodralets storlek ca 19, 50x37 cm

Lock med spricka, insida fodral med smärre skador

724770

2020-04-26