Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTOGENLAMPA, väggupphängd, omkring sekelskiftet, tidigt 1900-tal, Sverige, mässing, brännarglas, låda med glas och dörr, ca 47 cm
Slitage. Senare brännarglas
724773
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här