Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, omkring 1900, jugend, bemålad zink, i form av kvinnofigur, höjd ca 37 cm

Urverk löst samt med skador, slitage, färgbortfall, en tass saknas

724803

2020-01-21