Nils Olzon

Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS OLZON (1891-1953): Aktstudie, signerad Nils Olzon, olja på duk, ca 71x50 cm
Skador: Krackelerad

724834

2020-01-21