Johan Fankki

Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki
Johan Fankki

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOHAN FANKKI, samekniv, signerad med monogram JF (även på det handsmidda bladet), skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd 29 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

724846

Päivämäärä:

2020-01-21