Johan Fankki
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOHAN FANKKI, samekniv, signerad med monogram JF (även på det handsmidda bladet), skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd 29 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
724846
Päivämäärä:
2020-01-21