Tobaksburk gjutjärn

Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn
Tobaksburk gjutjärn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBAKSBURK, C J H för Näfveqvarns Bruk, gjutjärn, reliefdekor av stiliserade människor och djur, daterad 1788, höjd 18

Slitage

724858

2020-01-21