Etagebord Louis Seizestil
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ETAGEBORD, fanerad med mahogny, 1900-talets början, Louis Seizestil, höjd ca 88, 76x50 cm
PROVENIENS: Lovisinska huset, Strängnäs
Kuntoraportti
Fläckar
724860
Päivämäärä:
2020-01-23