Etagebord Louis Seizestil

Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil
Etagebord Louis Seizestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ETAGEBORD, fanerad med mahogny, 1900-talets början, Louis Seizestil, höjd ca 88, 76x50 cm

PROVENIENS: Lovisinska huset, Strängnäs

Kuntoraportti

Fläckar

724860

Päivämäärä:

2020-01-23