Håkan Karlson Kristinebergs slott Stockholm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅKAN KARLSON (1915-2006): "Kristinebergs slott, Stockholm", signerad Håkar Karlson, olja på duk, ca 38x46 cm

724861

2020-01-22