Axel Lindman oljemålning
Vollendet
2020-01-22
724881
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
AXEL LINDMAN (1848-1930): Bränningar vid havet, signerad och daterad A L-n 1905, olja på duk, ca 38,5x59 cm