Armbandsur 1930-tal

Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal
Armbandsur 1930-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, 1930-tal, manuellt urverk, 8 jours, silver, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 187801, diam ca 25x32 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

724891

2020-01-22