Karmstol salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAMRSTOL, SALONGSBORD, SATSBORD 2 dlr., FOTPALL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, björk, sitthöjd 45, bordets höjd 73, 107x70 cm

Slitage, lagningar

724899

2020-01-22