Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand Ateljé, 1960-tal, stengods, dekor av vertikala ränder, blå och ljusblå glasyr, signerad R CHS-e ATELJE SWEDEN, höjd 20 cm
724910
2020-01-23